Kız Kardeşini Deli Gibi Sikiyor Pornosu izle

Bir süre böyle baktıktan sonra yavaş yavaş yorganın altından sapladım, elini tutup üzerine göğüs koydum. Buradan yavaş yavaş enayiya attım. Demir gibiydi, elini biraz gergin ve çekilmek istedi. Elini ayak bileğimdeki kuvvetli kavramamdan kurtulamadı ve artık direndi. Küçük, yumuşak elimi toplarım kadar dokundum. Artık dayanamayacaktı, kendini yere indirmiş ve toplarını emmeye ve horozunu almaya başlamıştı. Kaba ipliğimin kenarından akan sıvıların Aysun’ın eli tarafından kontamine olduğunu hissedebiliyordum.
Benim okçuğum beni sıkıştı. Hemen Aysun’ın güzel dudaklarına düştüm ve derin Fransız öpücüklerini sıkmaya başladım. Ben onu büyük göğüslerini yakaladı ve parmak ile uç sertleştirilmiş gibi azgın bir öpüşüyordu. Nihal bizim tarafımızda hiçbir şey olmamış gibi sırt üstünde yatıyordu. Ama eminim ki içinde uyanıksın. Aysun’un dudaklarından yavaşça boynuna, ardından da iri göğüslerine yaslanmaya başladım. Ağzımdaki şeker şekeri gibi avuç içi tatlı ipuçlarını erittim ve tadını çıkarıyordum ve kıvırdım.
Yavaş yavaş alçaltmaya geldim … … ve sevgilim. Aysun’un balkonu, zevk sıvılarıyla ıslatıldı, alevlendi. Daha fazla mani olmak için kalçalarıma koyduğum kokulu külotları çıkardım ve bir mezrayı en güzel yerinden sürdüm. Şimdi Aysun’un tatlı füme kuzu ve çiçek benzeri göt deliği diliye amade idi. Mideme sürtük yapıyordum, ağzım yanıyordu, Aysun’un zevkleri enfekte, onlardan zevk alıyordum.